Fanfiki Naruto1. Książę Ciemności
 
2. Pomarańczowy Płomyczek

3. Lazurowy Ocean ~ zakończone ~

4. Historia Pewnej Miłości  ~ zakończone ~

5. Porzucony ~ zakończone ~

6. Resurrected ~ zakończone ~

5 komentarzy:

 1. Mózg jest najbardziej tajemniczym organem ludzkiego ciała. Uczy się, zmienia, dostosowuje. Mówi nam, co widzimy lub, co słyszymy. To dzięki niemu odczuwamy miłość. Prawdopodobnie to w nim „mieszka” nasza dusza. I niezależnie od tego, jak dogłębnie go analizujemy, nikt nie jest w stanie powiedzieć, w jaki sposób pracuje ta delikatna substancja szara w naszej czaszce. A kiedy ucierpi…, kiedy ludzki mózg ulega uszkodzeniu.. Cóż, wtedy jest bardziej tajemniczo..


  Serdecznie zapraszam: http://still-with-hearts-beating.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A może napiszę o nowym blogu, a co. xd

  Sabaku no Temari – pewna siebie adwokat, która zawsze stawia na swoim, nie przywykła do przegranej, czasami zachowuje się bardzo egoistycznie, jest impulsywna.
  Nara Shikamaru – spokojny, niewymagający wiele od życia młody mężczyzna. Jego ojciec zmarł i zostawił mu w spadku firmę, zajmującą się nieruchomościami.
  Co połączy dwie, tak bardzo różniące się od siebie osoby? Dlaczego życie bywa brutalne i dlaczego istnieje tak wiele rzeczy, na które nie mamy wpływu?
  Przeżyj z bohaterami niesamowite chwile. Poznaj ich sekrety, wady, a także zalety. Przeżyj z nimi miłość, pierwsze smutki, rozczarowania, cierpienie oraz nieuniknioną śmierć.

  Zapraszam: http://skin-of-all.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Kage no Aoi Rose i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój blog został dodany do spisu -> W przestworzach M&A.
  Pozdrawiam.
  NS.

  OdpowiedzUsuń